НЕВЕРОЈАТНА ПОНУДА!75% попуст на пакет третмани за слабеење (5 стимулации, 5 бодиврапинг и 5 вакум) во вредност од 2000 ден. по цена од 500 ден.во САЛОН ЗА УБАВИНА "ЦЕЦЕ КОЗМЕТИК "

-75%

САЛОН ЗА УБАВИНА "ЦЕЦЕ КОЗМЕТИК "
2000.00 
  500.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

 

Пакет третмани за слабеење:

- 5 Стимулации
- 5 Бодиврапинг
- 5 Вакум

 

Боди врапингот всушност претставува топење на вишокот на маснотии на поединични делови на телото. Се нанесува крема со алги, се завиткува со специјална фолија, при што телото се загрева и се поти. На тој начин се исфрлаат отровите од организмот и се согоруваат 800 калории за 40 минути.

Вакум масажа е вид на терапевтска масажа која се употребува за обликување на тело, намалување на целулит и третирање на болести како остеопороза, настинки, бронхитис и пневмонија. На медицински ефект на оваа масажа е реализирана со помош на вакуум што предизвикува забрзување на крвта и лимфата на кожата од длабоко ткиво, кое врши рефлексно влијание врз ќелии на внатрешните органи. Обично вакуум масажата е изведена со користење на гумирано стакло, мал силиконски масер.

 

Одвојте дел од вашето време за себе и својот изглед, за да бидете задоволни и полни со самодоверба. Салон за убавина Цеце Козметик е место каде можете да се препуштите во рацете на професионалци кои ќе се погрижат да бидете негувани и да изгледате онака, како што од секогаш сте посакувале.
Салонот за убавина Цеце Козметик ги нуди следниве услуги:
- депилации
- третмани на лице и тело
- пакети за слабеење
- маникир и педикир
- надградба на нокти со акрил
- надградба на трепки
- масажи (релакс, антицелулитни, арома, пилинг на тело)

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

САЛОН ЗА УБАВИНА "ЦЕЦЕ КОЗМЕТИК "
Ул. Румена Хаџипанзова 96 Скопје
email: ceceatanasovska@yahoo.com
Работно Време:
Пон - Пет: 10:00 - 20:00

 

Локација на GoogleMap .