Уживајте вово Берово! Добивате 40% попуст на едно ноќевање во студио за две лица во Мотел “Бистра“ - Берово

-40%

Мотел “Бистра“- Берово
0.00 
  1,300.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- 1 ноќевање за две лица во студиo

- Бања: (Апартманите и студијата се опремени со сопствена бања и WC)

- Греење: (Дрва-електрична енергија комбинирано)

- Двор: (Летниковец - Скара - Паркинг простор)

- Кујна: (Апартманите има посебна кујна а другите соби имаат заедничка кујна)

- Тип на сместување: (Самостојна исхрана)

- 2 Апартмани - 2 Двокреветни Соби - 1 Трокреветна соба - 3 Брачни соби

- Потребна е предходна резервација 

- Во зависност од тоа колку ноќевања ќе престојувате толку купони превземате 

  

Мотел “Бистра“

Уникатна можност да поминете прекрасен одмор во еден од најубавите предели на Беровско Езеро. Мотелот има можност за сместување на петнаесет гости. На располагање се два апартмани и три двокреветни соби со посени бањи. Покрај големата летна кујна има и заедничка покриена кујна од која има прекрасна панорама на Беровско Езеро. Мотел Бистра располага и со сопствен паркинг. 
Близината на асфалтниот пат овозможува одлична поврзаност на вилата со атрактивните природни локалитети.

 

   

  

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Потребна е предходна резервација 

- На располагање има неограничен број на купони

- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.

- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.

- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:
 

Мотел “Бистра“

адреса: Пионерска бр 5

email:vlado_sfs@yahoo.com
Webside: www.motelbistra.com.mk

Контакт лице: Стоиловски Владо

Локација на GoogleMap .