Бадник и Божиќ во Банско! Две ноќевања со појадок + две празнични вечери за едно лице + користење на СПА услуги во прекрасна празнична атмосфера во Хотел Четирилисна Детелина

-33%

Хотел Четирилисна Детелина
7000.00 
  4,750.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

Две ноќевања за едно лице за Бадник и Божиќ 2019 (77 евра по лице )

- два појадоци 

- две празнични вечери

- Користење на СПА Центарот: сауна, парна бања, џакузи, надворешен затворен базен

- Паркинг

- Интернет

- Доплати:

- Деца  кои користат единечен кревет кревет ја плаќаат целата цена 

- Деца кои не користат еднинечен кревет престојуваат беслатно

  

 

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Хотелот Четирилисна Детелина е сместен на тивка локација во Банско, на 900 метри од гондолата. Собите се со прекрасен поглед на Пирин, Рила  и Родопите. Во ресторанскиот дел на хотелот можете да вкусите регионални и интернационални порции. Апартманите имаат целосно опремена кујна, кабелска телевизија, приватна бања со туш. Кујната  вклучува и машина за садови.  Хотелот располага со сауна  и топла бања, како и со надворешем затоплен базен достапен за сите гости. Бесплатен паркинг. 
Достапна е и собна послуга, како и превоз до аеродром, на барање на гоститите, со доплата.

  

  

  

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот може да се искористи за Бадник и Божиќ 2019 година
- Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail
- По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Хотел Четирилисна Детелина

ул. Јавор бр.18 Банско

тел:+ 359887482525; + 359749986407

е-маил:office@fourleafclover-bansko.com, reservation@fourleafclover-bansko.com

Локација на GoogleMap .