Со купон од 600 ден добивате 35% попуст на Дводневен ски пакет за две лица со појадок и вечера за термин - Јануари (02.01.2019-30.01.2019) во комплекс FOREST NOOK Пампорово

-35%

Комплекс "Forest Nook"- Пампорово
9800.00 
  600.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

Со купон од 600 ден и доплата од 5783ден. или 185 лева. на лице место во хотелот добивате 35% попуст:

- Дводневен пакет за две лица во двокреветна соба 

- Две ноќевања во двокреветна соба 

- Два појадоци , две вечери

- Пакетот вклучува појадок и вечера на база HB

- Детско катче - бесплатно

- Користење на сала за игри-билијард,тенис на маса и други

- Една бесплатни кинопроекција 

- Релакс центар - внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес 

- Интернет, сосптвен паркинг, Туристичка такса 

- Бесплатен престој на деца до 6 години

- Организиран превоз до Ски Центарот Студенец 

- Бесплатен ски-гаредробер 

- Анимација на деца и возрасни Канго, Зумба и други спортски занимливости...

- Две тематични вечери во ресторанот - Родопска Вечер, Италијанска Вечер - за пакет од 4 ноќевања па нагоре 
 

- ДОПЛАТИ:

- се вршат на рецепција на хотелот 

- дете до 6 години на дополнително легло во двокреветна соба ќе престојуваат и хранат бесплатно

- деца од 6 до 12 години на дополнително легло во двокреветна соба ќе се доплаќа 20 лева на вечер 

- трет возрасен за престој на доплнително легло во едноспален апартман доплаќа 50% од цената на пакетот 

- пакетот е за двајца во двокреветна соба, за тоа клиенти кои сакаат престој во едноспален апартман доплаќаат а него по 15 евра на вечер

  

Апарт -хотел "Forest Nook" е четирисезонски комплекс за одмор, кој се наоѓа на југоисточната страна на сончевото Пампорово и на 900 метри од скијачкиот центар "Студенец". Специјално дизајниран како природно место за одмор и забава среде  шума  и недопрена природа тој е соодветно место за луѓе на различна возраст и со различна цел на престојот.

  

  

 

 

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.

- Валидност на ваучер: од 02 до 30 јануари 2019 година.

- Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 876 67 61 95 или на емаил:office@forestnook.bg

- Понудата е валидна од 02.01.2019 до 30.01.2019

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Комплекс "Forest Nook"

К.к. Пампорово, Р. Бугарија
Рајковски ливади

Teл: +359 876 676 195 / +359 879 33 11 33 +359 876 67 61 95.

E-mail: office@forestnook.bg

Локација на GoogleMap .