Пакет за слабеење 6 стимулации , 6 вакум системи + гратис 6 антицелулитни масажи во вредност од 3500ден. по цена за само 1000ден. во Салонот за убавина „ЦЕЦЕ КОЗМЕТИК“

-72%

САЛОН ЗА УБАВИНА "ЦЕЦЕ КОЗМЕТИК "
3500.00 
  1,000.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Ефективен пакет за слабеење 

- ПОНУДАТА ВАЖИ ЗА BLACK FRIDAY-CIBER MONDAY - 23.11.18 до 26.11.18 

- 6 стимулации (една трае 20 минути)

- 6 вакум системи(една трае 30 минути)

- 6 антицелулитни масажи (една трае 20 минути)

- Ослободување од целулитот на најлесниот можен начин.

- Совршено мазна и затегната кожа.

 

 

 

 

Салон за убавина „Цеце Козметик“
Салонот за убавина „Цеце Козметик“ ќе ви ја врати насмевката на лицето и ќе ви даде причина повеќе за повторно да се чувстувате привлечно, заводливо и сексипилно.„Цеце Козметик“ ги нуди следниве услуги: депилации, третмани на лице и тело, пакети за слабеење, маникир и педикир, надградба на нокти со акрил, надградба на трепки, масажи (релакс, антицелулитни, арома, пилинг на тело).

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

САЛОН ЗА УБАВИНА "ЦЕЦЕ КОЗМЕТИК "

Ул. Румена Хаџипанзова 96 Скопје
email: ceceatanasovska@yahoo.com

Работно Време:
Пон - Пет: 10:00 - 20:00

Локација на GoogleMap .