BLACK FRIDAY! ПОПУСТ!Со купон од само 30 денари добивате 57% попуст на МЕДИЦИНСКА МАСАЖА на грб за релаксација на напнатите мускули во Салон за убавина „REFRESH“

-57%

КОЗМЕТИЧКО СТУДИО " REFRESH "
300.00 
  30.00ден.
Кол:  

 ОПИС НА ПОНУДАТА:

- BLACK FRIDAY ПОНУДА - купонот може да се искористи од 20.11.18 до 26.11.18

- Медицинска масажа  на грб 

- Времетрање од 20 минути

- релаксација на  вашиот грб и опуштање на напнатите мускули

- Доплата од 100ден. се врши на лице место во Салон за убавина „REFRESH“

  

  

 

Салон за убавина „REFRESH“

„REFRESH“ е место каде што можете комплетно да се релаксирате и да заборавите на сите грижи кои ви го уништуваат расположението. Во топла и интимна атмосфера,  ќе ве пречекаат и ќе ве испратат со насмевка. Салонот за убавина нуди најразличи услуги: депилации, третмани на лице и тело, пакети за слабеење, маникир, педикир, надградба на нокти, надградба на трепки, релакс масажи, антицелулитни, масажи со вулкански камења, спортски, парцијални масажи, чоколадни, медни масажи, арома и пилинг на тело и др.
Се што треба да направите е да го одберете вистинскиот третман, да се препуштите и да уживате!

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Салон за убавина „REFRESH“

ул. Васил Ѓоргов 29/2 стан Б3
(веднаш до Пицерија Балила)
 

Раб. време:
вторник - недела 12.00 до 20.00 часот

Локација на GoogleMap .