EARLY BOOKING за луксузен одмор во Пампорово (06.03.19 - 31.03.19)! 30% попуст на ноќевање со појадок и вечера ЗА ДВЕ ЛИЦА во + користење на СПА центарот во ХОТЕЛ Bellevue

-37%

Hotel Bellevue - Pamporovo
5000.00 
  3,150.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- ЦЕНАТА Е ЗА ДВЕ ЛИЦА ПО НОЌЕВАЊЕ ВО ДВОКРЕВЕТНА СОБА  - 3150ДЕН.  ИЛИ 100 БУГАРСКИ ЛЕВА 

- двокреветна соба 

- Појадок и вечера на блок маса

- бежичен интернет во сите соби

- Сопствен паркинг 

- Специјален СПА пакет: сауна, парна бања, фитнес и базен

- Детско катче

-  Максимален капацитет на двокреветната соба е за 2+1 лица; Максимален капацитет нa студио е за 3+1 лица
 

Доплати:

- За деца од 0 - 6.99 години на дополнителен кревет е бесплатно 

- За едно дете од 7 до 12.99 години на редовен кревет плаќа 50%

- За возрасен или  дете над 13 години на дополнителен кревет се доплаќа 70%

- Услуги кои не се вклучени во цената: масажа и терапии, мини бар, сеф на рецепција, електрониски игри, билијард се доплаќа во хотел.

- Превозот не е вклучен во понудата

-Доколку не го искористите ваучерот најдоцна до предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

  

  

    

  

Хотел Bellevue 4* е луксузен хотел во Пампорово и целосно опколен со борова шума. Во рамките на хотелот има бесплатен WiFi, спортски центар и целосно опремен СПА центар. Сите соби се пространи со тераса, со рпекрасен поглед на густа борова шума. 

Во СПА центарот има надворешен топол базен, сауни, солариум и област за релаксација. Исто така во хотелот имате опција за третмани на худротерапија, масажи, козметички третмани и достапен фитнес центар.

  

  

  

  

  

 

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот може да се искористи од 06.03.2019 до 31.03.2019
-Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
- Предрезервацијата, пред купување на купонот, трае неколку часа
- По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата 
- За откажување на резервацијата задолжително е да испратите емаил на sales@hotel-bellevue.bg 7 дена пред пристигнувањето во хотелот. Во спротивно истата нема да биде откажана
- Понудата важи за ДВЕ ЛИЦА , за сместување во двокреветна соба во хотелот
- Максимален капацитет на двокреветната соба е за 2+1 лица; Максимален капацитет нa студио е за 3+1 лица

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Hotel Bellevue

Pamporovo

+359 88 556 5650, +359 30954555

резервации на е-маил - sales@hotel-bellevue.bg

Локација на GoogleMap .