59% попуст на класичен педикир во вредност од 700 денари по цена од 290 ден. во САЛОН ЗА УБАВИНА "ЦЕЦЕ КОЗМЕТИК "

-59%

САЛОН ЗА УБАВИНА "ЦЕЦЕ КОЗМЕТИК "
700.00 
  290.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Класичен педикир: лакирaње, декорација на нокти, масажа на стапала

 

Педикир претставува нега на кожата и ноктите на нозете, притоа отстранување на сувата кожа, деформирани нокти и жуљеви со различни козметички средства и соодветен алат и прибор за работа.

 

Одвојте дел од вашето време за себе и својот изглед, за да бидете задоволни и полни со самодоверба. Салон за убавина Цеце Козметик е место каде можете да се препуштите во рацете на професионалци кои ќе се погрижат да бидете негувани и да изгледате онака, како што од секогаш сте посакувале.Одвојте дел од вашето време за себе и својот изглед, за да бидете задоволни и полни со самодоверба.

Салонот за убавина Цеце Козметик ги нуди следниве услуги:
- депилации
- третмани на лице и тело
- пакети за слабеење
- маникир и педикир
- надградба на нокти со акрил
- надградба на трепки
- масажи (релакс, антицелулитни, арома, пилинг на тело)

 

 Салон за убавина Цеце Козметик е место каде можете да се препуштите во рацете на професионалци кои ќе се погрижат да бидете негувани и да изгледате онака, како што од секогаш сте посакувале.

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.072 234591.
- За повеќе информации јавете се на 072 234 591

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

САЛОН ЗА УБАВИНА "ЦЕЦЕ КОЗМЕТИК "
Ул. Румена Хаџипанзова 96 Скопје
email: ceceatanasovska@yahoo.com
Работно Време:
Пон - Пет: 10:00 - 20:00

 

 

Локација на GoogleMap .