Early booking понуда за Пампорово!21% попуст на 1 ноќевање во студио за две лица на база BB за термин од 27.01.2018 до 03.05.2019 во вредност од 3022ден(49евра) по цена за само 2417 ден(39евра)

-21%

APARTMENTS NEVADA
3022.00 
  2,417.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

1  НОЌЕВАЊЕ ЗА ДВАЈЦА НА БАЗА BB (НОЌЕВАЊЕ И ПОЈАДОК)

- ПОНУДАТА ВАЖИ ЗА ТЕРМИН ОД  27.01.2018 - 05.03.2018

- ноќевање во студио

- Во цената е вклучено:

- Пинг-понг и фитнес

- Интернет

- Паркинг

- Туристичка такса

- Просторија за вашата СКИ опрема

- Максимален капацитет во студио е 2+2 (2 возрасни и 2 деца) или 3ца возрасни

- Максимален капацитет за апартман е 4 возрасни или 2+3 (2ца возрасни и 3 деца)

Доплати:

- За дете до 1,99 години со двајца возрасни сместувањето е бесплатно

- За дете од 2 до 12 години на дополнителен кревет се доплаќа 50% еур од цената на купонот

- За дете над 12 години и трето возрасно лице се доплаќа 30% еур од цената на купонот

- Check-In по 14:00 h; Check-uot до 12:00 h

- Превозот не е вклучен во понудата!

- Слободни паркинг места до исполнување на слободните капацитети

- Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој.

  

Апартмани NEVADA

Се наоѓаат во срцето на одморалиштето Пампорово, чекор од скијачките патеки, ски центарот 1 наречен Студенец.

Значи, првото нешто што го замислите е одмор, кој ќе го поминете со вашето семејство, пријатели или деловни партнери на место кое нуди удобност на домот надвор од вашите очекувања.

- По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.

  

  

  

  

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот може да се искористи од 27.01.2018 - 05.03.2018
- Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail info@nevadapamporovo.com
- По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
- Сместувањето е во студио или апартман
- При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:
 

APARTMENTS NEVADA
 

тел:+ 35930958988

емаил:info@nevadapamporovo.com

Локација на GoogleMap .