Релаксација во прекрасниот Охрид! Со купон од 150 денари добивате 40 % попуст на ноќевање со појадок во хотелски комплекс "Маива и Климетица 2" во туристичката населба Св. Стефан - Охрид

-40%

Хотелски комплекс "Маива и Климетица 2"
2000.00 
  150.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- 1 ноќевање за едно лице  во двокреветна соба 

- богат и вкусен појадок 

- Доплата од 1050ден се врши на лице место во хотелот 

- Прекрасно место за одмор и релаксација опкружено со борова шума на само 50 метри од езерската ширина.

- Атмосферата која претставува микс на чист планински воздух и езерска убавина ќе направи да се почувствувате свежи и исполнети со енергија.

-  Можност да уживате во разновидноста на специјалитети од национална и интернационална кујна во прекрасен амбиент.

НАПОМЕНА:

- Со купонот добивате ноќевање со појадок за едно лице. 

- Задолжително е да се оствари мин. 1 ноќевање од страна на две лица за што ви се потребни 2 купона, за две ноќевање би ви биле потребни 4 купона итн.

  

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Хотел Маива 4*

Категоризиран како хотел со 4 ѕвезди, е нов објект, лоциран во природен амбиент, во туристичката населба Св. Стефан, на само 50 метри од Охридското Езеро,  и претставува место каде може да се ужива во прекрасната македонска кујна, како и интернационални јадења, и во големиот избор на сортни вина.

Хотел Маива располага со 23 луксузни студија,кои се опремени со:
- Кабловска

-ТВ Клима уред 

-Мини бар

-Тоалет

-  Директна интернационална телефонска линија; *24 часа бесплатна интернет конекција;

Покрај тоа Хотел Маива располага и со:

-  Реновирана кристална сала на ресторанот кој нуди комфор и удобност, прекрасен амбиент во кој можете да ги прославите вашите свечености,коктел забави или деловни приеми,

-  Летна тераса каде што можете да споделувате пријатни моменти со вашите најмили.

- Аперитив бар и ТВ сала.

Релаксирајте се на вистинскиот начин, со избор на вистинското место.

  

  

 

 

 

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Пред купување на купонот потребна е предходна резервација 

- Купонот  може да се искористи  само за наведената понуда.

Задолжително е превземање на купонот во спротивно се наплаќа по редовна цена!

- За повеќе информации јавете се на 072 234 591 или 078/ 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМАНИЈАТА:

Хотел Климетица 2

Нас. Св.Стефан, Охрид
е-mail:
hklimetica@t.mk

Хотел Маива 4*
Населба Св. Стефан Охрид

Локација на GoogleMap .