Релаксирање во прекрасниот Охрид! Со купон од 200 денари добивате 37% попуст на 1 ноќевање за три лица во прекрасната Вила „STEFANO“-Охрид

-37%

Вила „STEFANO“- Охрид
2500.00 
  200.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

Со купон од 200 ден. и доплата на лице место од 1450ден. во  Вила „STEFANO“ добивте:

-1 ноќевање за три лица во трокреветна соба 

-Одличен одмор за три лица во прекрасниот Охрид 

- Бесплатен интернет.

- Бесплатен паркинг.

- Комплетно опремена кујна, фрижидер, засебен тоалет, мини бар, ТВ со кабелска, греење.

- Одлична можност да се оттргнете од градскиот метеж и да уживате на Охридското крајбрежје.

НАПОМЕНА:

- ПОТРЕБНА Е ПРЕДХОДНА РЕЗЕРВАЦИЈА!

- БЕЗ КУПОН СЕ НАПЛАЌА ПО РЕДОВНА ЦЕНА!

  

Вила „Stefano“ се наоѓа на само 100 метри од брегот на Охридското езеро на мирна и достапна локација. Ви овозможува сместување во комплетно нови комфорни и одлично уредени апартмани и студија во центарот на градот. Сите просртории располагаат со засебни тоалети, безжичен интернет, балкон, опремена кујна, фрижидер, мини бар, кабловска ТВ и бесплатен паркинг за гостите. Одличната локација и гостопримливиот персонал ја прави вилата погодна за индивидуални или бизнис патувања, фамилијарни одмори или туристички престој во Градот на светлината.

  

  

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Пред купување на купонот потребна е предходна резервација 

- Купонот  може да се искористи  само за наведената понуда.

Задолжително е превземање на купонот во спротивно се наплаќа по редовна цена!

- За повеќе информации јавете се на 072 234 591 или 078/ 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Вила „STEFANO“- Охрид 

ул. Спас Банџов 16, Охрид

e-mail: villastefano@t-home.mk

Локација на GoogleMap .