Идиличен одмор во Банско!Со купон од 160 ден. и доплата од 1450 ден. (23.4 евра) добивате 1 ноќевање за 1 лице со вклучен појадок и вечера во Cornelia Cornelia Golf & Sky & Spa“

-33%

Хотел „Cornelia Golf & Sky & Spa“ Разлог
2400.00 
  160.00ден.
Кол:  

   ОПИС НА ПОНУДАТА:

-  1 ноќевање за 1 лице со вклучен појадок и вечера

- Сместување во двокреветно студио 

- Бесплатно користење на: внатрешен базен со минерална вода (темп. 30 степени), финска сауна, арома парна бања, руски и масажен туш, релакс зона, пинг понг, high speed Wi - Fi, паркинг, ДДВ, туристичка такса.

- Прекрасно уживање во недопрената природа и дишење чист планински воздух.

- За да го добиете попустот потребно е да купите 2 купони за две лица да добијат едно ноќевање.

- Сместување во студио е максимум 2 возрасни + 1 дете
Доплати:

- За деца и трет возрасен не се купува купон.

- За прво дете до 5,99 години сместено на дополнителен кревет во студио е бесплатно.

- За второ дете до 11,99 години или за дете од 6 до 11,99 години на дополнителен кревет се доплаќа 310 денари (5 евра) на ден.

- Понудата важи до 01.12.2018 

  

  

 

Хотел „Cornelia Golf & Sky & Spa“ Разлог е сместен во подножјето на Пирин со уникатен поглед кон Ian Woosnam Голф (терени за голф пред самиот хотел) и планините РилаПирин и РодопиСамо 10 минути од центарот на градот Банско ќе имате можноста да уживате во пријатна атмосферамодерен ентериер и совршено услуга. Уживајте во чистиот планински воздух, тишина и опуштена атмосфера, во комбинација со модерен ентериер и добра услуга.

  

  

  

  

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Задолжителна е претходна резервација на телефон 00 359 89 998 5511 или на email: reservation@corneliahotel.com
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
- Купонот го препраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува.
- При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.

 

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:
 

Хотел „Cornelia Golf & Sky & Spa“ Разлог

Bansko-Razlog Bansko, Bulgaria (България), 2760

00359899985511

reservation@corneliahotel.com

Работно Време:

Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Локација на GoogleMap .