Со купон од 120 денари добивате 52% попуст на Хемиско Чистење на предни и задни седишта на секаков вид возила само во „L-Ninjo“

-52%

Хемиско чистење на автомобили L-Ninjo
1700.00 
  120.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Длабинско и професионално чистење на предни и задни седишта

- Се користат професионални хемиски средства за чистење од познатито бренд Mafra 

- Квалитетено и професионално чистење на седишта на секаков вид на моторни возила (автомобили,комбиња,Камиони)

- Блескаво чисти седишта - автомобил во кој ќе ви биде задоволство да се возите.

- Доплата од 700 денари се врши на лице место во  „L-Ninjo“

Напомена: За да важи попустот потребно е да го превземете купонот од ekolektiva.mk во спротивно ви се наплаќа по редовна цена!

  

  

  

ЗА КОМПАНИЈАТА:

L-Ninjo

 

Хемиско чистење на автомобили

 

 

 

 

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Хемиско чистење на автомобили
L-Ninjo
Ул. Товарник бр.27а
Нас. Ченто
email:arsovski_9@hotmail.com

http://facebook.com/hemisko.cistenje.39/about?lst=100007375033343%3A100021407166643%3A1537786556

Локација на GoogleMap .